°C

Eliminator OCR – tor przeszkód wokół ratusza

fot. Bartosz Schaefer

W ten weekend zielonogórski deptak zamienił się w tor przeszkód.

W sobotę rozpoczęły się widowiskowe zawody na torze przeszkód rozstawionym dookoła miejskiego ratusza – Eliminator OCR. Na specjalnie przygotowanych konstrukcjach mierzą się dorośli oraz dzieci. Wczoraj z grona 300 mężczyzn i 150 kobiet wybrana została dziesiątka najlepszych. Dziś od rana rywalizują dzieci a około godziny 14:00 zostanie wyłoniony zwycięzca w kategorii dorosłych. 

Mówi Daria Zabiegaj – współorganizatorka zawodów: 

Rano na zawodach zjawiło ponad trzydziestu młodych zawodników, którzy rywalizują ze sobą na takich samych urządzeniach co dorośli zawodnicy:

Zawody zakończą się po południu, a po konkurencjach dla najmłodszych najlepsi zawodnicy Eliminatora OCR udzielą bezpłatnych treningów i porad w pokonywaniu torów przeszkód.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.