°C

Eliminator OCR – tor przeszkód wokół ratusza

fot. Bartosz Schaefer
 

W ten weekend zielonogórski deptak zamienił się w tor przeszkód.

W sobotę rozpoczęły się widowiskowe zawody na torze przeszkód rozstawionym dookoła miejskiego ratusza – Eliminator OCR. Na specjalnie przygotowanych konstrukcjach mierzą się dorośli oraz dzieci. Wczoraj z grona 300 mężczyzn i 150 kobiet wybrana została dziesiątka najlepszych. Dziś od rana rywalizują dzieci a około godziny 14:00 zostanie wyłoniony zwycięzca w kategorii dorosłych. 

Mówi Daria Zabiegaj – współorganizatorka zawodów: 

Rano na zawodach zjawiło ponad trzydziestu młodych zawodników, którzy rywalizują ze sobą na takich samych urządzeniach co dorośli zawodnicy:

Zawody zakończą się po południu, a po konkurencjach dla najmłodszych najlepsi zawodnicy Eliminatora OCR udzielą bezpłatnych treningów i porad w pokonywaniu torów przeszkód.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku