°C

CIS: nabór na kursy zawodowe

fot. M. Czechowska
 

Projekt "Lepsze jutro II" w trzeciej odsłonie. Centrum Integracji Społecznej prowadzi rekrutację na kolejną edycję kursów zawodowych. Nabór w czterech specjalnościach potrwa do końca miesiąca.

Mówi Katarzyna Amrogowicz z Centrum:

Na kursy mogą zapisać się mieszańcy Zielonej Góry oraz gmin Sulechów, Czerwieńsk, Zabór i Świdnica. Oprócz szkolenia przewidziane jest comiesięczne wsparcie materialne, zwrot kosztów dojazdu i pomoc specjalistów:

W całej edycji  może wziąć udział minimum 40 osób. Projekt „Lepsze jutro II” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku