°C

Moc Kultury [13.09.19]

Fot.: Aurelia Adaszyńska
 

W "Mocy Kultury" skupiamy się dziś na najciekawszych wydarzeniach z okazji Winobrania.

„Moc Kultury” zaczynamy od warsztatów Break Dance. Tajniki tego tańca ulicznego rodem z Nowego Yorku, będzie można poznać dziś o 17:00, na podwórku przy ulicy Żeromskiego 21. Warsztaty potrwają godzinę.

Dziś też koncert zespołu „LemON”, na scenie Winobraniowej przy ulicy Kasprowicza. Początek muzycznego wydarzenia o 20:00. Absolwent UZ-tu, Igor Herbut wraz z zespołem, zaprezentują swoje największe rockowo-popowe hity.

A późnym wieczorem wyjątkowe widowisko wizualne w Ogrodzie Botanicznym. Najpierw o 22:00 pokaz „Tańczących Fontann” z muzyką Fryderyka Chopina. Ponadto o północy ten sam pokaz zostanie okraszony muzyką współczesną. Widowiska wizualne będą trwały po 30 minut każde. Wstęp wolny.

Na koniec przypominamy, że do jutra trwa Winobraniowy Kiermasz Książek. W namiocie przed biblioteką Norwida, można nabyć nie tylko książki, ale również filmy czy albumy fotograficzne. Dziś kiermasz otwarty od 10:00 do 17:00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku