°C

Zielonogórscy pingpongiści sprawdzili formę przed ME

start zg
 

W Ostrawie odbył się klasyfikacyjny turniej tenisa stołowego niepełnosprawnych Para Czech Open. Wystąpili m.in. zawodnicy ZSR „Start” Zielona Góra: Piotr Grudzień, Igor Misztal i Marcin Skrzynecki. Był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w szwedzkim Helsinborgu.

Podopieczni trenera Lucjana Błaszczyka zaprezentowali się bardzo dobrze. Igor Misztal w klasie 10-tej wywalczył srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej. Również w grze singlowej medal brązowy zdobył Marcin Skrzynecki, w najbardziej licznej klasie startowej 8-mej. Dobrze zaprezentował się również w tej samej klasie Piotr Grudzień, który zajął miejsce 5-8. Nasi utytułowani zawodnicy Marcin Skrzynecki i Piotr Grudzień w swojej koronnej konkurencji: w grze zespołowej zdobyli brązowy medal. O występie w Ostrawie i zbliżających się mistrzostwach Europy mówi Piotr Grudzień:

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku