°C

Zielonogórscy pingpongiści sprawdzili formę przed ME

start zg

W Ostrawie odbył się klasyfikacyjny turniej tenisa stołowego niepełnosprawnych Para Czech Open. Wystąpili m.in. zawodnicy ZSR „Start” Zielona Góra: Piotr Grudzień, Igor Misztal i Marcin Skrzynecki. Był to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami Europy, które odbędą się w szwedzkim Helsinborgu.

Podopieczni trenera Lucjana Błaszczyka zaprezentowali się bardzo dobrze. Igor Misztal w klasie 10-tej wywalczył srebrny medal w klasyfikacji indywidualnej. Również w grze singlowej medal brązowy zdobył Marcin Skrzynecki, w najbardziej licznej klasie startowej 8-mej. Dobrze zaprezentował się również w tej samej klasie Piotr Grudzień, który zajął miejsce 5-8. Nasi utytułowani zawodnicy Marcin Skrzynecki i Piotr Grudzień w swojej koronnej konkurencji: w grze zespołowej zdobyli brązowy medal. O występie w Ostrawie i zbliżających się mistrzostwach Europy mówi Piotr Grudzień:

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.