°C

Lechia w kolejnej rundzie Pucharu Polski

fot. Jacek Białogłowy
 

III-ligowa Lechia Zielona Góra pokonała grającą w okręgówce Odrę Nietków 5-1(3-1) i awansowała do III rundy Pucharu Polski na szczeblu lubuskim.

Trzecioligowiec wyszedł na boisko mocno rezerwowym składem w I połowie mecz był wyrównany. Ba! Odra nawet prowadziła 1-0, a mogła też podwyższyć prowadzenie. Potem jednak Lechia wzięła się do roboty, a że „pomógł” jej bramkarz miejscowych to szybko wyrównała, a następnie objęła prowadzenie i po 45 minutach wygrywała 3-1.

W II połowie zmęczona Odra zupełnie oddała inicjatywę zielonogórzanom i podopieczni Andrzeja Sawickiego spokojnie podwyższali prowadzenie. Wygrali 5-1, dwa gole strzelił Dawid Czarnecki, a hattrickiem popisał się Szymon Kobusiński.

Trener Lechii – Andrzej Sawicki:

Trener Odry Mirosław Nowakowski

Szymon Kobusiński – Lechia:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku