°C

Moc kultury [9.09.19]

fot. Bartosz Schaefer

Na dzisiaj na scenie winobraniowej zapisany jest koncert Michała Szpaka o godzinie 20.00.

Scena miasteczka winiarskiego przy ratuszu zacznie działać o 15.00 i tam, aż do 22.00, szereg występów taneczno – wokalnych, a później jeszcze dyskoteka.

O 17.00 w podwórku przy ul. Żeromskiego 21 rusza winobraniowe breakowisko. Do 21.30 zaplanowano pokazy, animacje i warsztaty, a także show z elementami break dance, beat box i freestyle.

W bibliotece Norwida można zaopatrzyć się w książki i płyty na winobraniowym kiermaszu, ale to nie wszystko.

O 17.00 w mediatece Góra Mediów Dorota Leligdowicz pokaże swoje fotografie z Mauritiusa. Wystawa będzie czynna prawie do końca miesiąca.

Czynna jest  także pokonkursowa wystawa XXI Międzynarodowego Otwartego Konkursu na Rysunek Satyryczny pod tytułem „Teatr”.

Muzeum Ziemi Lubuskiej informuje, że w dniach Winobrania będzie czynne codziennie, a na miejscu do obejrzenia na przykład wystawa pod tytułem „100-lecie powołania Polskiej Policji”.

Z kolei w Galerii Pro Arte wiszą plakaty, które nadesłano na konkurs na projekt plakatu Dni Zielonej Góry 2019.

O 17.00 spotkanie pod nazwą „Szybki Bismarck” – to edukacyjny spacer z przewodnikiem po Wzgórzach Piastowskich. Zbiórka na parkingu przy kąpielisku Ochla.

W kinie na przykład do obejrzenia: „Ból i blask”, „Na bank się uda”, Polityka”, czy „Sztuka ścigania się w deszczu”.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku