°C

Moc kultury [9.09.19]

fot. Bartosz Schaefer

Na dzisiaj na scenie winobraniowej zapisany jest koncert Michała Szpaka o godzinie 20.00.

Scena miasteczka winiarskiego przy ratuszu zacznie działać o 15.00 i tam, aż do 22.00, szereg występów taneczno – wokalnych, a później jeszcze dyskoteka.

O 17.00 w podwórku przy ul. Żeromskiego 21 rusza winobraniowe breakowisko. Do 21.30 zaplanowano pokazy, animacje i warsztaty, a także show z elementami break dance, beat box i freestyle.

W bibliotece Norwida można zaopatrzyć się w książki i płyty na winobraniowym kiermaszu, ale to nie wszystko.

O 17.00 w mediatece Góra Mediów Dorota Leligdowicz pokaże swoje fotografie z Mauritiusa. Wystawa będzie czynna prawie do końca miesiąca.

Czynna jest  także pokonkursowa wystawa XXI Międzynarodowego Otwartego Konkursu na Rysunek Satyryczny pod tytułem „Teatr”.

Muzeum Ziemi Lubuskiej informuje, że w dniach Winobrania będzie czynne codziennie, a na miejscu do obejrzenia na przykład wystawa pod tytułem „100-lecie powołania Polskiej Policji”.

Z kolei w Galerii Pro Arte wiszą plakaty, które nadesłano na konkurs na projekt plakatu Dni Zielonej Góry 2019.

O 17.00 spotkanie pod nazwą „Szybki Bismarck” – to edukacyjny spacer z przewodnikiem po Wzgórzach Piastowskich. Zbiórka na parkingu przy kąpielisku Ochla.

W kinie na przykład do obejrzenia: „Ból i blask”, „Na bank się uda”, Polityka”, czy „Sztuka ścigania się w deszczu”.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.