°C

Mecz sezonu Falubazu – we Wrocławiu musi zdobyć 43 punkty

fot. Maciej Noskowicz

Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra zmierzą się dziś w drugim meczu półfinału PGE Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław. Po wygranej w pierwszym meczu 48-42 dziś ekipa Adama Skornickiego broni 6-punktowej zaliczki i jeśli chce awansować do finału musi dziś wywalczyć 43 punkty.

Większość ekspertów twierdzi, że Falubazowi bardzo trudno będzie utrzymać przewagę i to raczej Sparta będzie w finale. Wskazują, że w zespole z Wrocławia w pierwszym spotkaniu część zawodników pojechała poniżej oczekiwań i swoich możliwości, a na Stadionie Olimpijskim będą dziś zdecydowanie lepsi. Mowa tu głównie o Macieju Janowskim czy juniorze Przemysławie Liszce.

W Falubazie jednak mówią, że ma równy zestaw liderów, a juniorzy też jeżdżą coraz lepiej. No i że we Wrocławiu zespół Adama Skórnickiego umie jeździć.

O meczu rozmawiamy z kierownikiem zespołu – Tomaszem Walczakiem:

Mecz rozpoczyna się o 19:30, na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra i Radia Zachód.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.