°C

Mecz sezonu Falubazu – we Wrocławiu musi zdobyć 43 punkty

fot. Maciej Noskowicz
 

Żużlowcy Stelmetu Falubazu Zielona Góra zmierzą się dziś w drugim meczu półfinału PGE Ekstraligi z Betardem Spartą Wrocław. Po wygranej w pierwszym meczu 48-42 dziś ekipa Adama Skornickiego broni 6-punktowej zaliczki i jeśli chce awansować do finału musi dziś wywalczyć 43 punkty.

Większość ekspertów twierdzi, że Falubazowi bardzo trudno będzie utrzymać przewagę i to raczej Sparta będzie w finale. Wskazują, że w zespole z Wrocławia w pierwszym spotkaniu część zawodników pojechała poniżej oczekiwań i swoich możliwości, a na Stadionie Olimpijskim będą dziś zdecydowanie lepsi. Mowa tu głównie o Macieju Janowskim czy juniorze Przemysławie Liszce.

W Falubazie jednak mówią, że ma równy zestaw liderów, a juniorzy też jeżdżą coraz lepiej. No i że we Wrocławiu zespół Adama Skórnickiego umie jeździć.

O meczu rozmawiamy z kierownikiem zespołu – Tomaszem Walczakiem:

Mecz rozpoczyna się o 19:30, na transmisję zapraszamy do Radia Zielona Góra i Radia Zachód.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku