°C

Marek Ast o konwencji PiS w Lublinie

Fot. Łukasz Brodzik
 

W Lublinie odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Liderzy PiS zaprezentowali program partii na jesienne wybory parlamentarne. Głos zabrali: prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz była premier, a obecnie europoseł Beata Szydło.

– Program, który zaprezentowaliśmy jest jasny, czytelny i skierowany do wszystkich Polaków – mówi poseł Marek Ast, lider lubuskich struktur PiS.

 

 

Premier Mateusz Morawiecki obiecał wprowadzenie ZUS-u liczonego w proporcji do dochodu i podniesienie ryczałtu dla małych i średnich przedsiębiorstw z 250 tysięcy euro do miliona, a w przyszłości do dwóch milionów euro. Premier zapewnił, że w najbliższych latach uda się wybudować 100 obwodnic dla mniejszych i większych miast. Jednocześnie zadeklarował utworzenie funduszu Kolej Plus, który sfinansuje między innymi remonty 150 dworców.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku