°C

Marek Ast o konwencji PiS w Lublinie

Fot. Łukasz Brodzik

W Lublinie odbyła się konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Liderzy PiS zaprezentowali program partii na jesienne wybory parlamentarne. Głos zabrali: prezes PiS Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki oraz była premier, a obecnie europoseł Beata Szydło.

– Program, który zaprezentowaliśmy jest jasny, czytelny i skierowany do wszystkich Polaków – mówi poseł Marek Ast, lider lubuskich struktur PiS.

 

 

Premier Mateusz Morawiecki obiecał wprowadzenie ZUS-u liczonego w proporcji do dochodu i podniesienie ryczałtu dla małych i średnich przedsiębiorstw z 250 tysięcy euro do miliona, a w przyszłości do dwóch milionów euro. Premier zapewnił, że w najbliższych latach uda się wybudować 100 obwodnic dla mniejszych i większych miast. Jednocześnie zadeklarował utworzenie funduszu Kolej Plus, który sfinansuje między innymi remonty 150 dworców.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.