°C

Liberadzki o pracach Parlamentu Europejskiego

Bogusław Liberadzki
 

Brexit, obsadzenie przez Polskę teki komisarza do spraw rolnictwa i obsadzenie stanowisk w komisji europejskiej to główne kierunki działań unijnych. Dziś na konferencji prasowej o skutkach poszczególnych decyzji i działań opowiadał prof. Bogusław Liberadzki, lubuski europoseł.

Po ukonstytuowaniu władz Parlament Europejski rozpoczął prace. Polacy stanowią w nim sporą siłę. Prof. Bogusław Liberadzki, podkreślał że przed nami trudny budżet unijny na lata 2021-2027:

Wyjście Anglii z Unii Europejskiej może spowodować zmniejszenie funduszy dla największych beneficjentów, czyli również Polski:

Frakcja Europejskich Socjalistów i Demokratów liczy 152 posłów. Prof. Bogusław Liberadzki, został przewodniczącym polskiej delegacji we frakcji.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku