°C

Służby bezpieczeństwa gotowe do WINOBRANIA 2019

fot. daniel sawicki

Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznego Winobrania. Zielonogórscy policjanci oraz Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Zielonej Górze zapewniają, że podczas święta miasta będziemy czuć się bezpiecznie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom miasta, a także osobom, które w tym dniach odwiedzą Zieloną Górę, do służby zostanie skierowanych nawet 130 policjantów dziennie, a podczas weekendów nawet 150 policjantów.

– O bezpieczeństwo na Jarmarku Winobraniowym, a także podczas wszystkich imprez towarzyszących będą dbać zarówno mundurowi jak i policjanci po cywilnemu oraz straż miejska – mówi Waldemar Michałowski, Dyrektor departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Zielonej Górze:

Cześć ulic w mieście zostanie zablokowanych na okres całego winobrania:

Przypomnijmy, że Winobranie rusza już jutro. W tym czasie klucze do miasta przejmuje Bachus. Zabawa potrwa do 15 września.

 

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.