°C

Służby bezpieczeństwa gotowe do WINOBRANIA 2019

fot. daniel sawicki
 

Trwają ostatnie przygotowania do tegorocznego Winobrania. Zielonogórscy policjanci oraz Departament Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Zielonej Górze zapewniają, że podczas święta miasta będziemy czuć się bezpiecznie.

Aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom miasta, a także osobom, które w tym dniach odwiedzą Zieloną Górę, do służby zostanie skierowanych nawet 130 policjantów dziennie, a podczas weekendów nawet 150 policjantów.

– O bezpieczeństwo na Jarmarku Winobraniowym, a także podczas wszystkich imprez towarzyszących będą dbać zarówno mundurowi jak i policjanci po cywilnemu oraz straż miejska – mówi Waldemar Michałowski, Dyrektor departamentu Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta w Zielonej Górze:

Cześć ulic w mieście zostanie zablokowanych na okres całego winobrania:

Przypomnijmy, że Winobranie rusza już jutro. W tym czasie klucze do miasta przejmuje Bachus. Zabawa potrwa do 15 września.

 

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku