°C

Moc Kultury [05.09.19]

Grafika: Mediateka Szklana Pułapka/facebook

Dużo wydarzeń kulturalnych w mieście i okolicach. Wystawy, wernisaże czy spotkania dziś w Zielonej Górze oraz Drzonowie.

Od 14:00 w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie można oglądać nową wystawę pt.: ”Lubuscy Bohaterowie na Szlakach Drugiej Wojny Światowej”. W ramach drugiej ekspozycji zielonogórzanie będą mogli poznać też ciekawostki dotyczące polskiego lotnictwa sprzed 80 lat.

Dziś też wernisaż w „Mediatece Szklana Pułapka”. Otwarcie wystawy fotograficzno-graficznej „Sielskie Lato” Pauliny Ochrońskiej o 17:00. Tematem wernisażu jest rodzina i ulotne emocje.

Ponadto o 20:00 spotkanie dla pań „Era Nowych Kobiet” w zielonogórskim klubie Fabryka. Celem tej inicjatywy jest zrzeszanie kobiet pod hasłem: „Zacznijmy się wspierać a nie spierać”. Organizatorką spotkania jest Joanna Przetakiewicz.

A już w sobotę początek Winobrania 2019. W tym roku gwiazdami Dni Zielonej Góry będą m.in. LemON, Michał Szpak czy Grzegorz Hyży.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.