°C

Moc Kultury [05.09.19]

Grafika: Mediateka Szklana Pułapka/facebook
 

Dużo wydarzeń kulturalnych w mieście i okolicach. Wystawy, wernisaże czy spotkania dziś w Zielonej Górze oraz Drzonowie.

Od 14:00 w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie można oglądać nową wystawę pt.: ”Lubuscy Bohaterowie na Szlakach Drugiej Wojny Światowej”. W ramach drugiej ekspozycji zielonogórzanie będą mogli poznać też ciekawostki dotyczące polskiego lotnictwa sprzed 80 lat.

Dziś też wernisaż w „Mediatece Szklana Pułapka”. Otwarcie wystawy fotograficzno-graficznej „Sielskie Lato” Pauliny Ochrońskiej o 17:00. Tematem wernisażu jest rodzina i ulotne emocje.

Ponadto o 20:00 spotkanie dla pań „Era Nowych Kobiet” w zielonogórskim klubie Fabryka. Celem tej inicjatywy jest zrzeszanie kobiet pod hasłem: „Zacznijmy się wspierać a nie spierać”. Organizatorką spotkania jest Joanna Przetakiewicz.

A już w sobotę początek Winobrania 2019. W tym roku gwiazdami Dni Zielonej Góry będą m.in. LemON, Michał Szpak czy Grzegorz Hyży.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka