°C

W muzeum w Ochli rozpoczęło się „Lato plonami bogate”

fot. Daniel Sawicki

Pokazy kiszenia kapusty i ogórków, stoiska z kwiatami, miodami oraz wyrobami z wikliny, a przede wszystkim występy artystyczne, to główne punkty odbywającego się w Muzeum Etnograficznym w Ochli pikniku „Lato plonami bogate”.

Na wszystkich odwiedzających Muzeum Etnograficzne czekają również stoiska z pysznymi strawami. Koło gospodyń z Dzietrzychowic zaprasza na pierogi własnej produkcji i ciasta członkiń koła natomiast na chętnych czekają warsztaty ogrodnicze przygotowane przez „Anielskie Ogrody”:

O godz. 13.30 na scenie z repertuarem górali z Gór Czadeckich pojawią się „Jodełki”, natomiast o 14.30 meksykański folklor zaprezentuje „El Mariachi Guero” Impreza potrwa do godz. 16.00.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.