°C

Falubaz przed Toruniem: Wygrać i szykować się do play-off (Skórnicki, Dudek, Krakowiak)

 

Ostatni mecz rundy zasadniczej w rozgrywkach ekstraligi mają przed sobą żużlowcy Stelmetu Falubazu. Zielonogórzanie rywalizować będą w Toruniu z miejscowym Get Well.

Dla obu drużyn mecz nie ma większego znaczenia. Torunianie już wcześniej zostali zdegradowani do pierwszej ligi. Get Well ma najsłabszy sezon w historii i z hukiem opuszcza ekstraligę. Gospodarze zapewne będą chcieli jednak godnie pożegnać się ze swoją publicznością i z ekstraligą. 

Stelmet Falubaz jest już pewny udział w play-offach. Do najważniejszych meczów sezonu zielonogórzanie przystąpią prawdopodobnie z trzeciej pozycji w tabeli. Wystarczy, że obronią zaliczkę z pierwszego meczu w Zielonej Górze (wówczas Falubaz wygrał 53:37). To oznacza, że nasza ekipa może przegrać nawet 15 punktami. Wówczas i tak zdobędzie punkt bonusowy i przystąpi do półfinału z trzeciego miejsca. 

Co słychać w zielonogórskiej drużynie przed meczem w Grodzie Kopernika? Posłuchajcie rozmów:

Adam Skórnicki – menedżer:

Patryk Dudek:

Norbert Krakowiak:

Początek niedzielnego meczu o 16.45. Relacje w Radiu Zachód i Radiu Zielona Góra. 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku