°C

Na pomoc małemu Maksowi

fot. Pixabay
 

14-miesięczny Maks potrzebuje pomocy. Kilka tygodni temu chłopiec oblał się wrzątkiem i trafił do szpitala. Maluch dobrze znosi leczenie, ale rehabilitacja będzie bardzo kosztowna. Dlatego stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej organizuje w Amfiteatrze koncert charytatywny „Dla Maksa na maxa!”

Pomóc będzie można m.in. występując na scenie i prezentując swoje wokalne talenty. Aldona Dajworska z Roty Rzeczypospolitej zaprasza wszystkich, którzy chcą wziąć udział w koncercie, o zgłaszanie się poprzez fun page stowarzyszenia na portalu społecznościowym. Jak mówi liczy się każdy gest i każda forma pomocy:

W internecie uruchomiono już zbiórkę pomocową dla Maksa i jego rodziców. Pomóc można wpłacając dowolną kwotę poprzez portal zrzutka.pl.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku