°C

Na pomoc małemu Maksowi

fot. Pixabay

14-miesięczny Maks potrzebuje pomocy. Kilka tygodni temu chłopiec oblał się wrzątkiem i trafił do szpitala. Maluch dobrze znosi leczenie, ale rehabilitacja będzie bardzo kosztowna. Dlatego stowarzyszenie Rota Rzeczypospolitej organizuje w Amfiteatrze koncert charytatywny „Dla Maksa na maxa!”

Pomóc będzie można m.in. występując na scenie i prezentując swoje wokalne talenty. Aldona Dajworska z Roty Rzeczypospolitej zaprasza wszystkich, którzy chcą wziąć udział w koncercie, o zgłaszanie się poprzez fun page stowarzyszenia na portalu społecznościowym. Jak mówi liczy się każdy gest i każda forma pomocy:

W internecie uruchomiono już zbiórkę pomocową dla Maksa i jego rodziców. Pomóc można wpłacając dowolną kwotę poprzez portal zrzutka.pl.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.