°C

Ochrona małoletnich w praktyce wychowawczej

fot. archowum
 

Ochrona małoletnich w praktyce wychowawczej – jest tematem Dni katechetycznych, który odbywają się dziś w parafii pw. Świętego Ducha w Zielonej Górze.

W sierpniowych dniach katechetycznych biorą udział katecheci, nauczyciele religii i wychowawcy młodzieży. Ks. Wojciech Lechów, dyrektor Wydziału Nauki Katolickiej zauważa, że ochrona małoletnich ma w szkole szczególne znaczenie:

Tadeusz Lityński Biskup Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej podkreśla, że spotkanie w ramach Dni Katechetycznych ma też za zadanie poinformować osoby pracujące z młodzieżą o nowych obszarach szerzenia wiary i zbliżenia młodych ludzi do Kościoła:

Katecheta Łukasz Frąckiewicz zauważa, że tegoroczny temat, dotyczący ochrony małoletnich, jest bardzo ważny w kontekście wychowania nowego pokolenia:

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku