°C

Moc Kultury [23.08.19]

Grafika: muzeum-swidnica.org
 

Dziś wybierzemy się do kina. Będzie też o popołudniowej wystawie w świdnickim muzeum i niedzielnej imprezie w skansenie w Ochli.

Zaczynamy od piątkowych premier w kinie Cinema City. Tu m.in. komedia z Cate Blanchett „Gdzie jesteś, Bernadette?”. Możecie też wybrać się na amerykański thriller „Królowe Zbrodni”. Jest jeszcze polska propozycja. To film sensacyjny „Sługi Wojny” z Piotrem Stramowskim w roli głównej.

Ponadto dziś otwarcie wystawy w muzeum w Świdnicy. Wernisaż „Zatonie – dzieje codzienności” przedstawia pałac i park w Zatoniu. Obecnie cały teren jest poddawany rewitalizacji. Wystawa to efekt prac archeologicznych pracowników muzeum. Początek wernisażu o 17:00.

Z kolei w najbliższą niedzielę impreza dla całej rodziny w Skansenie w Ochli. Wydarzenie „Lato Plonami Bogate” to coroczna impreza, organizowana z okazji żniw. Będzie gastronomia, warsztaty kulinarne czy występy lokalnych artystów. Początek niedzielnego wydarzenia o 11:00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku