°C

Moc Kultury [21.08.19]

Fot. zok.com.pl
 

Dziś w Zielonej Górze ciekawy spacer w ramach "Lata Muz Wszelakich" oraz interesujące propozycje filmowe w kinie Cinema City.

Dziś edukacyjny spacer po naszym mieście. Wydarzenie odbędzie się pod nazwą „Zielonogórskie turystyczne ABC – to trzeba zobaczyć”. Przewodnikiem jest Jolanta Łozińska. Zbiórka o 16:45 na placu Bohaterów. Udział w wydarzeniu bezpłatny.

Sprawdźmy jakie produkcje dziś do obejrzenia w Cinema City. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą wybrać się na horror „Upiorne opowieści po zmroku”. Jest też propozycja komediowa. To film Woody’ego Allen’a „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”. W głównych rolach Elle Fanning czy Jude Law.

Jutro w Bibliotece Pana Kleksa spotkanie „Robotyka dla juniora”. To warsztaty dla dzieci od 7 do 10 roku życia. Będzie można budować modele nowoczesnych robotów. Na czwartkowe warsztaty o 11:00 obowiązują zapisy pod numerem 68 453 26 10.

Jutro również ciekawe wydarzenie w Muzeum Ziemi Lubuskiej. O 19:00 kolejne spotkanie w ramach „Jazzującego Muzeum”. Przed siedzibą placówki odbędzie się koncert „Piosenki o miłości i wolności”. Zagra m.in. zespół „Yes4jazz” oraz lubuscy wokaliści. W razie niepogody, koncert zostanie przeniesiony do Sali Witrażowej.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku