°C

Moc Kultury [21.08.19]

Fot. zok.com.pl

Dziś w Zielonej Górze ciekawy spacer w ramach "Lata Muz Wszelakich" oraz interesujące propozycje filmowe w kinie Cinema City.

Dziś edukacyjny spacer po naszym mieście. Wydarzenie odbędzie się pod nazwą „Zielonogórskie turystyczne ABC – to trzeba zobaczyć”. Przewodnikiem jest Jolanta Łozińska. Zbiórka o 16:45 na placu Bohaterów. Udział w wydarzeniu bezpłatny.

Sprawdźmy jakie produkcje dziś do obejrzenia w Cinema City. Miłośnicy mocnych wrażeń mogą wybrać się na horror „Upiorne opowieści po zmroku”. Jest też propozycja komediowa. To film Woody’ego Allen’a „W deszczowy dzień w Nowym Jorku”. W głównych rolach Elle Fanning czy Jude Law.

Jutro w Bibliotece Pana Kleksa spotkanie „Robotyka dla juniora”. To warsztaty dla dzieci od 7 do 10 roku życia. Będzie można budować modele nowoczesnych robotów. Na czwartkowe warsztaty o 11:00 obowiązują zapisy pod numerem 68 453 26 10.

Jutro również ciekawe wydarzenie w Muzeum Ziemi Lubuskiej. O 19:00 kolejne spotkanie w ramach „Jazzującego Muzeum”. Przed siedzibą placówki odbędzie się koncert „Piosenki o miłości i wolności”. Zagra m.in. zespół „Yes4jazz” oraz lubuscy wokaliści. W razie niepogody, koncert zostanie przeniesiony do Sali Witrażowej.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.