°C

Moc Kultury [19.08.19]

fot. M. Czechowska
 

Dziś zajrzymy m.in. do Lubuskiego Laboratorium Książki czy Biblioteki Pana Kleksa.

Zaczynamy od dzisiejszego spotkania w Lubuskim Laboratorium Książki przy ulicy Makowej 12. Tu o 17:00 nietypowe wydarzenie. Będzie można porozmawiać o książkach oraz wziąć udział w warsztatach z parzenia kawy. Spotkanie na Jędrzychowie w ramach cyklu „Lato w filiżance kawy” potrwa godzinę.

A teraz zajrzymy do Cinema City. Tu kolejny kasowy hit Quentina Tarantino. Film „Pewnego razu w Hollywood” przeniesie Was do złotego okresu Miasta Aniołów. W głównych rolach gwiazdy dużego ekranu: Margot Robbie, Leonardo Di Caprio oraz Brad Pitt.

Jutro w Bibliotece Pana Kleksa „Musical Babies”, czyli zajęcia muzyczno-ruchowe z języka angielskiego dla najmłodszych. Spotkanie podzielono na 2 grupy wiekowe. Początek o 10:30. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 68 453 26 10.

Na koniec zaglądamy do skansenu w Ochli. Tu tradycyjnie pod koniec lata, impreza „Lato Plonami Bogate”. Będą m.in. producenci ekologicznej żywności i produktów ziołowych. Wydarzenie w najbliższa niedzielę, od 11:00 do 16:00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku