°C

Moc Kultury [19.08.19]

fot. M. Czechowska

Dziś zajrzymy m.in. do Lubuskiego Laboratorium Książki czy Biblioteki Pana Kleksa.

Zaczynamy od dzisiejszego spotkania w Lubuskim Laboratorium Książki przy ulicy Makowej 12. Tu o 17:00 nietypowe wydarzenie. Będzie można porozmawiać o książkach oraz wziąć udział w warsztatach z parzenia kawy. Spotkanie na Jędrzychowie w ramach cyklu „Lato w filiżance kawy” potrwa godzinę.

A teraz zajrzymy do Cinema City. Tu kolejny kasowy hit Quentina Tarantino. Film „Pewnego razu w Hollywood” przeniesie Was do złotego okresu Miasta Aniołów. W głównych rolach gwiazdy dużego ekranu: Margot Robbie, Leonardo Di Caprio oraz Brad Pitt.

Jutro w Bibliotece Pana Kleksa „Musical Babies”, czyli zajęcia muzyczno-ruchowe z języka angielskiego dla najmłodszych. Spotkanie podzielono na 2 grupy wiekowe. Początek o 10:30. Obowiązują zapisy telefoniczne pod numerem 68 453 26 10.

Na koniec zaglądamy do skansenu w Ochli. Tu tradycyjnie pod koniec lata, impreza „Lato Plonami Bogate”. Będą m.in. producenci ekologicznej żywności i produktów ziołowych. Wydarzenie w najbliższa niedzielę, od 11:00 do 16:00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.