°C

Sześć bramek w Przylepie i pierwsze zwycięstwo Pogoni

M.Noskowicz
 

Ciekawy mecz obejrzeli kibice w zielonogórskim Przylepie w ramach trzeciej kolejki lubuskiej czwartej ligi. Miejscowi piłkarze TS Masterchemu przegrali z Pogonią Świebodzin 2:4.

Gospodarze zaczęli fantastycznie, bo już w 5. minucie Patryk Jasiak zdobył bramkę. Pogoń się jednak nie załamała. Jeszcze przed przerwą świebodzinianie za sprawą Patryka Podwyszyńskiego wyszli na prowadzenie 2:1. Gospodarze mogli wyrównać, ale w 47 minucie Jasiak nie wykorzystuje rzutu karnego. Tymczasem w 57 minucie Pogoń za sprawą Nikodema Rafalika zdobyła trzeciego gola. Zielonogórzanie zdobyli kontaktowego gola – w 75 minucie pięknie strzelił w okienko Krystian Seredyński. Ostatnie słowo należało jednak do Pogoni. Na listę strzelców wpisał się Kamil Pawlak i Pogoń ostatecznie wygrała 4:2.

Pomeczowe wypowiedzi:

Nikodem Rafalik – Pogoń:

Krystian Seredyński – TS Masterchem:

Tomasz Sobczak – trener Pogoni:

Andrzej Boczkowski – trener TS Masterchem:

TS Masterchem wciąż bez wygranej i tylko z jednym punktem w dorobku. Pogoń po dwóch porażkach wygrała po raz pierwszy w sezonie. 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku