°C

Moc Kultury 16. 08. 2019

WiMBP
 

W mieście trwa 16 - te  Lato Muz Wszelakich. Na polanie przed Amfiteatrem do  godziny 23.00 drugi dzień I Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Kabaretu Potem.
W ramach Zlotu  w galerii  „Na Górze” w mediatece Góra Mediów dostępna jest wystawa grafik Władysława Sikory i malarstwa Dariusza Kamysa „Dwa Największe Pędzle Świata”.

Klub Piekarnia Cichej Kobiety zaprasza na godzinę 20.00 na koncert zespołu bluesowego Have Mercy.

Muzeum Ziemi Lubuskiej proponuje dzieciom spędzającym wakacje na koloniach i półkoloniach, zajęcia edukacyjno-warsztatowe. W sierpniu odbywają się Warsztaty edukacyjno-plastyczne pt. „Winiarskie tradycje Zielonej Góry i regionu”.

W muzeum  zwiedzać można także wystawę  zatytułowaną „100-lecie powołania Polskiej Policji” zorganizowaną wspólnie z Komendą Miejską Policji w Zielonej Górze.

Na ekspozycji można zobaczyć repliki przedwojennych mundurów, broń będącą na wyposażeniu Policji Państwowej, przedwojenne kodeksy karne i wiele fotografii dokumentujących służbę policjantów z tamtego okresu. Wystawa jest czynna prawie do końca września.

Wojewódzka Biblioteka im Cypriana Kamila Norwida zaprasza  na wystawę „Pracuj i podróżuj”. 

Wystawa fotogramów została zorganizowana przez Bibliotekę Obcojęzyczną we współpracy z Konsulatem USA w Krakowie w ramach programu „Ameryka w twojej bibliotece” realizowanego od 2013 przez Bibliotekę. zawiera piękne fotografie z różnych zakątków USA. To 40 zdjęć finalistów konkursu dla studentów z Polski biorących udział w programach wakacyjnych w USA. To Ameryka pokazana „poza wydeptanymi ścieżkami”. Wystawa czynna do 30 sierpnia.

W Cinema CITY  dziś do obejrzenia kryminału „ Pewnego razu…. w Hollywodd,   horror „ Annabelle wraca do domu,  komedie  „W deszczowy dzień w Nowym Yorku” „Oszustki”,  „Na bank się uda”   czy film przygodowy „ Król Lew” .

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku