°C

Piotr Barczak krytycznie o sytuacji w szpitalu

Fot. M.Poniedziałek
 

Zarząd województwa lekceważy temat i nie słucha mieszkańców uważa Piotr Barczak komentując sprawę obecności bakterii New Delhi w Szpitalu Uniwersyteckim.

Przewodniczący zielonogórskiej Rady Miasta bardzo krytycznie odniósł się też do słów lubuskiego marszałka Elżbiety Polak, która na antenie Radia Zachód stwierdziła, że nie chce mówić jednoznacznie, czy za zagrożenie bakteriologiczne powinno odpowiedzieć szefostwo szpitala. Dodała, że nie obawia się ewentualnych strat finansowych, związanych z przerwą w wykonywaniu świadczeń medycznych:

Piotr Barczak jest też zaskoczony terminem zwołania sesji nadzwyczajnej   sejmiku lubuskiego w sprawie  bakterii, kilka miesięcy po jej wystąpieniu. Brak dokumentów pierwszego chorego pacjenta to sprawa dla prokuratora – uważa przewodniczący:

Zawiadomienie prokuratury rozważa wojewoda lubuski.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku