°C

Moc Kultury [13.08.19]

Fot.: LMW (facebook)

Dziś m.in. odwiedzimy BWA czy Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie.

Dziś zachęcamy do odwiedzenia Biura Wystaw Artystycznych. W BWA można oglądać wernisaż „Zielone Górą”. To efekt pracy studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Młodzi artyści przedstawili swoją wizję naszego miasta, z perspektywy mieszkańców Wielkopolski. Wystawa jest czynna do 25.08.

Dużo propozycji filmowych w kinie Cinema City. Starsi kinomaniacy mogą wybrać się na komedię romantyczną Woody’ego Allen’a – „W Deszczowy Dzień w Nowym Jorku”. A dla młodszych widzów „Wilk w Owczej Skórze 2”. To rosyjska bajka dla całej rodziny.

Jutro kolejny spacer w ramach Lata Muz Wszelakich. O 17:00 ciekawe miejsca Zielonej Góry pokaże Janusz Kapała. Zbiórka o 16:45 na placu Bohaterów.

A w czwartek Piknik Militarny w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie. Impreza odbędzie się w ramach Święta Wojska Polskiego. W programie m.in.: pokazy pojazdów, wyposażenia, czy grup rekonstrukcyjnych. Początek wydarzenia o 10:00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.