°C

Moc Kultury [13.08.19]

Fot.: LMW (facebook)
 

Dziś m.in. odwiedzimy BWA czy Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie.

Dziś zachęcamy do odwiedzenia Biura Wystaw Artystycznych. W BWA można oglądać wernisaż „Zielone Górą”. To efekt pracy studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Młodzi artyści przedstawili swoją wizję naszego miasta, z perspektywy mieszkańców Wielkopolski. Wystawa jest czynna do 25.08.

Dużo propozycji filmowych w kinie Cinema City. Starsi kinomaniacy mogą wybrać się na komedię romantyczną Woody’ego Allen’a – „W Deszczowy Dzień w Nowym Jorku”. A dla młodszych widzów „Wilk w Owczej Skórze 2”. To rosyjska bajka dla całej rodziny.

Jutro kolejny spacer w ramach Lata Muz Wszelakich. O 17:00 ciekawe miejsca Zielonej Góry pokaże Janusz Kapała. Zbiórka o 16:45 na placu Bohaterów.

A w czwartek Piknik Militarny w Lubuskim Muzeum Wojskowym w Drzonowie. Impreza odbędzie się w ramach Święta Wojska Polskiego. W programie m.in.: pokazy pojazdów, wyposażenia, czy grup rekonstrukcyjnych. Początek wydarzenia o 10:00.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku