°C

Moc Kultury [12.08.19]

Dziś odwiedzimy m.in. bibliotekę Norwida czy zielonogórskie kino.

Dziś można oglądać najnowszą wystawę w „Górze Mediów”, w bibliotece Norwida. „Dwa największe pędzle świata” to wernisaż przygotowany przez artystów z kabaretu „Potem” – Władysława Sikory i Dariusza Kamysa. Wystawę można zobaczyć do 7 września.

Ponadto dziś o 17:00 spotkanie pod nazwą „Lato w filiżance kawy”. To rozmowy o książkach, połączone z warsztatami oryginalnych metod parzenia kawy. Wydarzenie odbędzie się w Lubuskim Laboratorium Książki „GreenBook”, przy ulicy Makowej 12 na Jędrzychowie.

Zajrzyjmy teraz do Cinema City. Dla młodszych kinomanów m.in. produkcja „Toy Story 4”. Starsi zielonogórzanie mogą za to wybrać się na horror „Upiorne opowieści po zmroku”.

Na koniec zapowiedź środowego wydarzenia w ramach „Lata Muz Wszelakich”. 14.08 o 17:00, spacer z przewodnikiem Januszem Kapałą. Wycieczka odbędzie się pod hasłem: „Tego już nie zobaczysz – miasto jakie pamiętam z dziecinnych lat”. Zbiórka w środę, o 16:45, na placu Bohaterów.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.