°C

Moc Kultury [08.08.19]

Źródło: bwazg.pl

Dziś w Zielonej Górze m.in. spotkanie z popularną polską aktorką. Jutro z kolei otwarcie nowej wystawy w BWA.

Dziś w Amfiteatrze spotkanie z Marzeną Kipiel-Sztuką. Popularna aktorka jest znana m.in. z roli Halinki Kiepskiej z serialu „Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka zaprezentuje dziś w Zielonej Górze monologi, anegdoty czy ciekawostki z życia zawodowego. Wstęp na wydarzenie o 20:00 bezpłatny.

Jutro otwarcie nowej wystawy w BWA. Wernisaż „Zielone Górą” to efekt pracy studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Poprzez wystawę rodowici zielonogórzanie mogą zobaczyć, jak nasze miasto widzą goście z Wielkopolski. Otwarcie wernisażu jutro o 19:00. Wystawa będzie czynna do 25.08.

W najbliższą sobotę „Noc Spadających Gwiazd” w Muzeum Etnograficznym w Ochli. Poznaliśmy szczegółowy plan imprezy. Wśród atrakcji m.in. obserwacje nieba, strefa gastronomiczna, projekcja filmu „Apollo 13” czy świetlno-muzyczny performance Patryka Lichoty. Początek sobotniego wydarzenia o 20:00.

W kinie Cinema City premierowe seanse kolejnego filmu z cyklu „Szybcy i Wściekli”, z podtytułem „Hobbs i Shaw”. Tym razem Jason Statham oraz Dwayne Johnson będą musieli stawić czoła groźnemu terroryście, w którego wcielił się Idris Elba.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.