°C

Moc Kultury [08.08.19]

Źródło: bwazg.pl
 

Dziś w Zielonej Górze m.in. spotkanie z popularną polską aktorką. Jutro z kolei otwarcie nowej wystawy w BWA.

Dziś w Amfiteatrze spotkanie z Marzeną Kipiel-Sztuką. Popularna aktorka jest znana m.in. z roli Halinki Kiepskiej z serialu „Świat według Kiepskich”. Marzena Kipiel-Sztuka zaprezentuje dziś w Zielonej Górze monologi, anegdoty czy ciekawostki z życia zawodowego. Wstęp na wydarzenie o 20:00 bezpłatny.

Jutro otwarcie nowej wystawy w BWA. Wernisaż „Zielone Górą” to efekt pracy studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Poprzez wystawę rodowici zielonogórzanie mogą zobaczyć, jak nasze miasto widzą goście z Wielkopolski. Otwarcie wernisażu jutro o 19:00. Wystawa będzie czynna do 25.08.

W najbliższą sobotę „Noc Spadających Gwiazd” w Muzeum Etnograficznym w Ochli. Poznaliśmy szczegółowy plan imprezy. Wśród atrakcji m.in. obserwacje nieba, strefa gastronomiczna, projekcja filmu „Apollo 13” czy świetlno-muzyczny performance Patryka Lichoty. Początek sobotniego wydarzenia o 20:00.

W kinie Cinema City premierowe seanse kolejnego filmu z cyklu „Szybcy i Wściekli”, z podtytułem „Hobbs i Shaw”. Tym razem Jason Statham oraz Dwayne Johnson będą musieli stawić czoła groźnemu terroryście, w którego wcielił się Idris Elba.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku