°C

Wystartuj w konkursie. Możesz wystąpić z zespołem Mazowsze

fot. materiały prasowe

Masz ukończone 9 lat, lubisz śpiewać, tańczyć i nie boisz się wyzwań? Zgłoś się do konkursu „Jopek” organizowanego przez Regionalne Centrum Animacji Kultury pod patronatem zespołu „Mazowsze”.

Jest o co walczyć, bo laureaci konkursu regionalnego wezmą udział w koncercie galowym z udziałem orkiestry, baletu i chóru „Mazowsza” oraz w warsztatach artystycznych prowadzonych przez zespół. Jest też pula nagród o wartości 48 tys. zł.

– I etap przesłuchań odbędzie się w 16 instytucjach partnerskich w całej Polsce – Magdalena Mądry z RCAK:

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 16 września 2019. Wypełnioną kartę zgłoszeń należy przesłać pod adres: konkurs.jopek@rcak.pl. Karta zgłoszeń, materiały nutowe i szczegółowe informacje do pobrania na stronie www.mazowsze.waw.pl w zakładce konkurs. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się w siedzibie zespołu „Mazowsze” w Otrębusach.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.