°C

Wystartuj w konkursie. Możesz wystąpić z zespołem Mazowsze

fot. materiały prasowe
 

Masz ukończone 9 lat, lubisz śpiewać, tańczyć i nie boisz się wyzwań? Zgłoś się do konkursu „Jopek” organizowanego przez Regionalne Centrum Animacji Kultury pod patronatem zespołu „Mazowsze”.

Jest o co walczyć, bo laureaci konkursu regionalnego wezmą udział w koncercie galowym z udziałem orkiestry, baletu i chóru „Mazowsza” oraz w warsztatach artystycznych prowadzonych przez zespół. Jest też pula nagród o wartości 48 tys. zł.

– I etap przesłuchań odbędzie się w 16 instytucjach partnerskich w całej Polsce – Magdalena Mądry z RCAK:

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 16 września 2019. Wypełnioną kartę zgłoszeń należy przesłać pod adres: konkurs.jopek@rcak.pl. Karta zgłoszeń, materiały nutowe i szczegółowe informacje do pobrania na stronie www.mazowsze.waw.pl w zakładce konkurs. Zwycięzcy zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się w siedzibie zespołu „Mazowsze” w Otrębusach.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka