°C

Moc Kultury [06.08.19]

fot. A. Adaszyńska

Dziś w mocy kultury m.in. najbliższe koncerty przed Filharmonią Zielonogórską oraz nowa wystawa w BWA.

Dziś koncert piosenek żydowskich w wykonaniu Aleksandry Idkowskiej. Wydarzenie o 19:00 na scenie przed Filharmonią Zielonogórską. Aleksandra Idkowska to młoda wokalistka z Poznania. W naszym mieście wystąpi w ramach „.Lata z kulturą żydowską”. Wstęp na koncert bezpłatny.

A w piątek otwarcie nowej ekspozycji w Biurze Wystaw Artystycznych. Wernisaż „Zielone Górą” to nowoczesne spojrzenie na nasze miasto. Bezpłatna wystawa jest efektem prac studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Z kolei w zbliżającą się sobotę „Noc Spadających Gwiazd” w skansenie w Ochli. Impreza została podzielona na kilka stref: Gwiazd i Obserwacji, Księżyca oraz Folkloru. Początek wydarzenia 10 sierpnia o 20:00 w Muzeum Etnograficznym w Ochli.

A w nadchodzącą niedzielę koncert kameralny przed Filharmonią Zielonogórską. W programie muzyka bałkańska. Start bezpłatnego wydarzenia o 16:00. Organizator zastrzega, że w przypadku niekorzystnej pogody koncert nie odbędzie się.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.