°C

Moc Kultury [06.08.19]

fot. A. Adaszyńska
 

Dziś w mocy kultury m.in. najbliższe koncerty przed Filharmonią Zielonogórską oraz nowa wystawa w BWA.

Dziś koncert piosenek żydowskich w wykonaniu Aleksandry Idkowskiej. Wydarzenie o 19:00 na scenie przed Filharmonią Zielonogórską. Aleksandra Idkowska to młoda wokalistka z Poznania. W naszym mieście wystąpi w ramach „.Lata z kulturą żydowską”. Wstęp na koncert bezpłatny.

A w piątek otwarcie nowej ekspozycji w Biurze Wystaw Artystycznych. Wernisaż „Zielone Górą” to nowoczesne spojrzenie na nasze miasto. Bezpłatna wystawa jest efektem prac studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Z kolei w zbliżającą się sobotę „Noc Spadających Gwiazd” w skansenie w Ochli. Impreza została podzielona na kilka stref: Gwiazd i Obserwacji, Księżyca oraz Folkloru. Początek wydarzenia 10 sierpnia o 20:00 w Muzeum Etnograficznym w Ochli.

A w nadchodzącą niedzielę koncert kameralny przed Filharmonią Zielonogórską. W programie muzyka bałkańska. Start bezpłatnego wydarzenia o 16:00. Organizator zastrzega, że w przypadku niekorzystnej pogody koncert nie odbędzie się.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku