°C

Koniec Pol’and’Rock

fot. PAP/Lech Muszyński

Nad ranem zakończył się tegoroczny Pol'and'Rock Festival.

Według policyjnych szacunków w tym roku do Kostrzyna przyjechało ponad 200 tysięcy osób. Teraz na festiwalowym polu rozpoczyna się wielkie sprzątanie, a uczestnicy szykują się do powrotu do domów. Z Kostrzyna odjedzie 100 pociągów.
 
 
Festiwal odbył się już po raz 25.
 
Pol’and’Rock to największy w Polsce i jeden z największych w Europie festiwali muzycznych. Przez 23 edycje nosił nazwę „Przystanek Woodstock”. Została zmieniona ze względów prawnych. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 1995 r. w Czymanowie w obecnym woj. pomorskim. Kolejna – w Szczecinie, na terenie aeroklubu w Dąbiu. Następne edycje do 2003 r. (oprócz „Dzikiego Przystanku Woodstock” w Lęborku w 2000 r.) odbywały się w Żarach. W 2004 r. impreza przeniosła się na teren dawnego poligonu w Kostrzynie nad Odrą.
Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.