°C

Lechia zaczyna III ligę – pierwszym rywalem Rekord

fot. Jacek Białogłowy

Lechia Zielona Góra rozpoczyna w sobotę rozgrywki III ligi. W pierwszy meczu zespół Andrzeja Sawickiego zmierzy się z Rekordem Bielsko-Biała.

Piłkarze Lechii w okresie przygotowawczym zagrali 5 sparingów, 4 przegrali tylko 1 zremisowali.

Nie błyszczeli formą, co było związane między innymi ze zmianami w składzie – odeszło wszak między innymi dwóch podstawowych obrońców (Wojtysiak, Wierzbicki) i najlepszy napastnik (Mycan). W drużynie pojawił się dwa tygodnie temu doświadczony Garguła, który jednak ciągle szuka miejsca w zespole. W szerokim składzie jest też doświadczony Kaczmarczyk, któremu na razie jednak nie pozwala grać uraz mięśnia czworogłowego.

Mimo wszystko trener Sawicki z nadzieją czeka na sobotni mecz z solidnym Rekordem, choć przyznaje, że rywal to bardzo trudny przeciwnik:

Mecz Lechia – Rekord rozpoczyna się na stadionie przy Sulechowskiej w sobotę o godzinie 16:00.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.