°C

Moc kultury [1.08.19]

fot. M. Czechowska
 

Za nami miesiąc  najdłuższej imprezy w mieście czyli  szesnastego Lata Muz Wszelakich- największego,  najdłuższego i skupiającego ogromną ilość widzów cyklu imprez w Zielonej Górze. Pierwszy dzień sierpnia to warsztaty DJ-skie RE:KREACJA w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Rozpoczną się o  godz. 10.00 i potrwają do godz. 15.00.  

Za nami miesiąc  najdłuższej imprezy w mieście czyli  szesnastego Lata Muz Wszelakich- największego,  najdłuższego i skupiającego ogromną ilość widzów cyklu imprez w Zielonej Górze

Pierwszy dzień sierpnia to warsztaty DJ-skie RE:KREACJA w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Rozpoczną się o  godz. 10.00 i potrwają do godz. 15.00.  
O godz.  20.00 w ramach cyklu  „Znani na wesoło i nieco poważniej”  w Amfiteatrze  im. Anny German recital Moniki Jarosińskiej zatytułowany „Moje serce należy do muzyki”.

Muzeum Ziemi Lubuskiej proponuje dzieciom spędzającym wakacje na koloniach i półkoloniach, zajęcia edukacyjno-warsztatowe. W sierpniu odbywać się będą Warsztaty edukacyjno-plastyczne pt. „Winiarskie tradycje Zielonej Góry i regionu”.

Jeszcze do  9 sierpnia zgłaszać można  prace w ogólnopolskim konkursie na projekt Plakatu  Winobraniowego  DNI ZIELONEJ GÓRY – WINOBRANIE 2019

Organizatorami konkursu są Galeria Pro Arte Okręgu Zielonogórskiego Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury. Rozstrzygnięcie konkursu 12 sierpnia.

Fundacja Lyada zaprasza. o godz. 11.00 do Oddziału dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze  na wakacyjne zajęcia Kreatywnego Poranku.  Podczas godzinnych zajęć będzie można  ozdabiać zeszyty lub pamiętniki. Kolorowa, ręcznie wykonana okładka zainspiruje uczniów do dalszego upiększania zeszytów w domu. Będzie to służyć jako upominek z wakacji podczas roku szkolnego .

Na kolejny Kubański Czwartek  zaprasza HotShots Music Club przy ul. Dąbrowskiego. Od godz. 20.00 do północy imprezę poprowadzą Barmani (Tancerze) – Marcin i Patryk

W programie przewidziane m.in.  konkursy i  nauka tańca.

W Cinema CITY  dziś do obejrzenia m.in.   horror „ Annabelle wraca do domu”,  dramat „Fighter” oraz komesie „Oszustki”,  „Truposze nie umierają”  czy „ Yesterday”  .

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku