°C

Moc kultury [1.08.19]

fot. M. Czechowska

Za nami miesiąc  najdłuższej imprezy w mieście czyli  szesnastego Lata Muz Wszelakich- największego,  najdłuższego i skupiającego ogromną ilość widzów cyklu imprez w Zielonej Górze. Pierwszy dzień sierpnia to warsztaty DJ-skie RE:KREACJA w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Rozpoczną się o  godz. 10.00 i potrwają do godz. 15.00.  

Za nami miesiąc  najdłuższej imprezy w mieście czyli  szesnastego Lata Muz Wszelakich- największego,  najdłuższego i skupiającego ogromną ilość widzów cyklu imprez w Zielonej Górze

Pierwszy dzień sierpnia to warsztaty DJ-skie RE:KREACJA w Zielonogórskim Ośrodku Kultury. Rozpoczną się o  godz. 10.00 i potrwają do godz. 15.00.  
O godz.  20.00 w ramach cyklu  „Znani na wesoło i nieco poważniej”  w Amfiteatrze  im. Anny German recital Moniki Jarosińskiej zatytułowany „Moje serce należy do muzyki”.

Muzeum Ziemi Lubuskiej proponuje dzieciom spędzającym wakacje na koloniach i półkoloniach, zajęcia edukacyjno-warsztatowe. W sierpniu odbywać się będą Warsztaty edukacyjno-plastyczne pt. „Winiarskie tradycje Zielonej Góry i regionu”.

Jeszcze do  9 sierpnia zgłaszać można  prace w ogólnopolskim konkursie na projekt Plakatu  Winobraniowego  DNI ZIELONEJ GÓRY – WINOBRANIE 2019

Organizatorami konkursu są Galeria Pro Arte Okręgu Zielonogórskiego Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Zielonogórski Ośrodek Kultury. Rozstrzygnięcie konkursu 12 sierpnia.

Fundacja Lyada zaprasza. o godz. 11.00 do Oddziału dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze  na wakacyjne zajęcia Kreatywnego Poranku.  Podczas godzinnych zajęć będzie można  ozdabiać zeszyty lub pamiętniki. Kolorowa, ręcznie wykonana okładka zainspiruje uczniów do dalszego upiększania zeszytów w domu. Będzie to służyć jako upominek z wakacji podczas roku szkolnego .

Na kolejny Kubański Czwartek  zaprasza HotShots Music Club przy ul. Dąbrowskiego. Od godz. 20.00 do północy imprezę poprowadzą Barmani (Tancerze) – Marcin i Patryk

W programie przewidziane m.in.  konkursy i  nauka tańca.

W Cinema CITY  dziś do obejrzenia m.in.   horror „ Annabelle wraca do domu”,  dramat „Fighter” oraz komesie „Oszustki”,  „Truposze nie umierają”  czy „ Yesterday”  .

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.