°C

Moc kultury [31.07.19]

fot. M. Czechowska

Dzisiaj kolejne warsztaty, podczas których DJ-je zdradzają tajniki swojej pracy. Od 10.00 do 15.00 w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

Przez cały dzień do 18.00 w pałacu w Starym Kisielinie trwać będzie Święto Wolnych Książek w ramach Lata Muz Wszelakich.

Dzisiaj także kolejna wycieczka z przewodnikiem po mieście. Tym razem jednak spacer rozpocznie się o 17.00 i będzie przeznaczony dla najmłodszych. Chętni powędrują szlakiem Bachusików. Zbiórka w centrum miasta, przy dużej fontannie.

Do 7 sierpnia przedłużono wystawę Pawła Janczaruka „Wobec malarstwa” w mediatece Góra Mediów. Z kolei od jutra  na parterze biblioteki Norwida będzie czynna wystawa „Pracuj i podróżuj”.  Ekspozycja zawiera fotografie z różnych zakątków Stanów Zjednoczonych. Zrobili je finaliści konkursu dla studentów z Polski biorących udział w programach wakacyjnych w USA. Wystawa będzie czynna do końca  sierpnia.

W kinie do obejrzenia na przykład „Fighter”, „W deszczowy dzień  w Nowym Jorku oraz  „Król lew”. Z kolei w repertuarze Planetarium Wenus np. „Polaris”, „Tajemnica ciemnej materii” i „Explore”. A na deptaku wystawa „Wspaniale Pustkowie” – zawierająca wiele faktów i ciekawostek na temat misji na Księżyc.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.