°C

Moc kultury [31.07.19]

fot. M. Czechowska

Dzisiaj kolejne warsztaty, podczas których DJ-je zdradzają tajniki swojej pracy. Od 10.00 do 15.00 w Zielonogórskim Ośrodku Kultury.

Przez cały dzień do 18.00 w pałacu w Starym Kisielinie trwać będzie Święto Wolnych Książek w ramach Lata Muz Wszelakich.

Dzisiaj także kolejna wycieczka z przewodnikiem po mieście. Tym razem jednak spacer rozpocznie się o 17.00 i będzie przeznaczony dla najmłodszych. Chętni powędrują szlakiem Bachusików. Zbiórka w centrum miasta, przy dużej fontannie.

Do 7 sierpnia przedłużono wystawę Pawła Janczaruka „Wobec malarstwa” w mediatece Góra Mediów. Z kolei od jutra  na parterze biblioteki Norwida będzie czynna wystawa „Pracuj i podróżuj”.  Ekspozycja zawiera fotografie z różnych zakątków Stanów Zjednoczonych. Zrobili je finaliści konkursu dla studentów z Polski biorących udział w programach wakacyjnych w USA. Wystawa będzie czynna do końca  sierpnia.

W kinie do obejrzenia na przykład „Fighter”, „W deszczowy dzień  w Nowym Jorku oraz  „Król lew”. Z kolei w repertuarze Planetarium Wenus np. „Polaris”, „Tajemnica ciemnej materii” i „Explore”. A na deptaku wystawa „Wspaniale Pustkowie” – zawierająca wiele faktów i ciekawostek na temat misji na Księżyc.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku