°C

Doświadczona pielęgniarka odeszła na emeryturę

fot. szpital uniwersytecki
 

40 lat pracy w szpitalu, z czego połowa na SOR. Pielęgniarka Ewa Supek, która w szpitalu przepracowała cztery dekady, z czego niemal połowę jako pielęgniarka oddziałowa na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, odeszła na emeryturę.

Ewa Supek w szpitalu zatrudniona została w 1979 r. na stanowisku pielęgniarki ma oddziale neurologii. Od 2001 r. do dziś szefowała pielęgniarkom na SOR. Brała udział w projektowaniu, wyposażaniu i organizowaniu pracy na oddziale.

– Dla pielęgniarek zawsze stanowiła wzór do naśladowania. Była bardzo dobrą organizatorką pracy, profesjonalną, wykształconą pielęgniarką. Przygotowała też kadrę, która godnie ją zastąpi – mówi Weronika Rozenberger, naczelna pielęgniarka naszego szpitala:

Obowiązki pielęgniarki oddziałowej przejmuje Elżbieta Szostak, która już od 18 lat pracuje na SOR.

 

 

 


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku