°C

K27 – dwie osoby zginęły w wypadku [aktualizacja]

Marta Czechowska

Ojciec i syn zginęli w tragicznym wypadku na drodze K-27. Wczoraj około 16.00 w rejonie miejscowości Piaski czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dwie osoby nie  żyją,  dwie ranne zostały odwiezione do szpitala.  Droga była zablokowana przez kilka godzin, ruch przywrócono około 20.30. 

Trwa postępowanie mające na celu ustalić okoliczności zderzenia, policjanci wskazują, że z nieznanych  przyczyn kierowca citroena zjechał  na przeciwległy pas i  doprowadził  do  czołowego zderzenia z volkswagenem. Zginęli  kierowca i pasażer citroena. Za kierownicą auta siedział syn, obok jego ojciec. Drugim samochodem podróżowało małżeństwo – jedna osoba znalazła się w szpitalu w Zielonej Górze, druga w Nowej Soli.  

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.