°C

K27 – dwie osoby zginęły w wypadku [aktualizacja]

Marta Czechowska
 

Ojciec i syn zginęli w tragicznym wypadku na drodze K-27. Wczoraj około 16.00 w rejonie miejscowości Piaski czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe.

Dwie osoby nie  żyją,  dwie ranne zostały odwiezione do szpitala.  Droga była zablokowana przez kilka godzin, ruch przywrócono około 20.30. 

Trwa postępowanie mające na celu ustalić okoliczności zderzenia, policjanci wskazują, że z nieznanych  przyczyn kierowca citroena zjechał  na przeciwległy pas i  doprowadził  do  czołowego zderzenia z volkswagenem. Zginęli  kierowca i pasażer citroena. Za kierownicą auta siedział syn, obok jego ojciec. Drugim samochodem podróżowało małżeństwo – jedna osoba znalazła się w szpitalu w Zielonej Górze, druga w Nowej Soli.  

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku