°C

Szpital: pracownia hemodynamiki w miejsce biur

fot. M. Czechowska
 

Reorganizacja w zielonogórskim szpitalu. Część administracji znalazła się w nowym budynku, w jej miejsce powstanie pracownia hemodynamiki.

Do budynku A1 przy ul. Wazów 36 przeniesiono biura, które do tej pory mieściły się w głównym szpitalnym budynku. Chcemy, żeby miał on głównie funkcje leczniczą, stąd wyprowadzka – wyjaśnia  Sylwia Malcher – Nowak, rzeczniczka szpitala:

Planowana pracownia hemodynamiki wykorzysta około 8 pomieszczeń, w których wcześniej mieściła się szpitalna administracja:

Inwestycja ma zostać pokryta w dużej części z kredytu i środków własnych szpitala. Według planów, pracownia hemodynamiki ma zacząć prace na przełomie roku.

Szpital jest w trakcie załatwiania formalności, czeka także na oficjalną zgodę jednego ze wspólników – Uniwersytetu Zielonogórskiego – dodała Sylwia Malcher – Nowak.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku