°C

Moc kultury [17.07.19]

fot. Marta Czechowska

Dzisiaj można się wybrać na spacer po mieście z przewodnikiem. Tematem będzie przyroda Zielonej Góry. Przechadzka zacznie się o 11.00 na placu Bohaterów.

W Muzeum Ziemi Lubuskiej czeka ekspozycja pokazująca sto lat polskiej policji. To repliki przedwojennych mundurów, broń, a także przedwojenne kodeksy karne i wiele fotografii. Do tego do obejrzenia są zdjęcia piwnic winiarskich Zielonej Góry i wystawa Aleksandry Mańczak zatytułowana „Rekwizytorium”.

W repertuarze planetarium Wenus na dzisiaj na przykład: „Polaris”, Mała Gwiazdka”, „Komórki”, „Tajemnica ciemnej materii” oraz „Explore”.

Dla planujących czas: kolejna odsłona cyklu „Znani na wesoło i nieco poważniej”. Tym razem Zieloną Górę odwiedzi Paolo Cozza. Spotkanie o 20.00 w Amfiteatrze.

Kino na dzisiaj proponuje między innymi komedie „Imprezowi rodzice”, „Oszustki” oraz „Yersterday”. Dla młodszej publiczności: „Sekretne życie zwierzaków domowych 2” oraz „Spider Man: daleko od domu”.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku