°C

Moc Kultury [15.07.19]

fot. Marta Czechowska
 

Dziś w Zielonej Górze m.in. warsztaty z rękodzieła czy wystawa fotograficzna.

Dziś w ramach Letniej Czytelni Norwida „Warsztaty z Rękodzieła Artystycznego”. Od godziny 17:00, będzie można nauczyć się makramy, czyli umiejętności wiązania sznurków bez drutów, szydełka czy igieł. Spotkanie w filii nr 12 przy ulicy Morelowej poprowadzi Bożena Zasadzka.

A jutro, o godzinie 21:00, kolejne spotkanie z astronomią w ramach „Lata Muz Wszelakich”. Podczas wydarzenia „A niebo gwiaździste nade mną”, będzie można zaobserwować częściowe zaćmienie księżyca. Wstęp na spotkanie, które odbędzie się na Winnym Wzgórzu, jest bezpłatny.

Przypominamy, że do 10 sierpnia jest otwarta wystawa Zielonogórskiego Towarzystwa Fotograficznego. Prace 31 fotografów można obejrzeć w galerii handlowej przy ulicy Wrocławskiej.

Ponadto dużo propozycji filmowych w kinie „Cinema City”. Na kinomanów czekają takie produkcje, jak: „Avengers: Koniec Gry”, „Moja Gwiazda: Teen Spirit” czy „Polaroid”.

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku