°C

Dziękujemy za wybór naszej stacji!

Radio Zielona Góra
 

Radio Zielona Góra bezwzględnym liderem słuchalności. Według ostatniego badania radio track przeprowadzonego przez Kantar miejski program Regionalnej Rozgłośni Polskiego Radia Zachód S.A. zajmuje pierwsze miejsce we wszystkich analizowanych przez pracownię wskaźnikach.

Udział w rynku Radia Zielona Góra wynosi aż 26,61 %. Kolejna w zestawieniu ogólnopolska komercyjna rozgłośnia uzyskała wynik mniejszy o prawie 10%. Zasięg dzienny naszej stacji wynosi około 25% i jest to najlepszy wynik w tym wskaźniku od wielu lat. 

Słuchaczom dziękujemy za codzienny wybór Radia Zielona Góra i zachęcamy do pozostania z nami na 97,1 FM jak najdłużej. W przyszłym roku nasza rozgłośnia będzie obchodzić 25 – lecie istnienia. Tak dobre wyniki słuchalności już dziś są dla nas pięknym, jubileuszowym prezentem. 

Dziękujemy!

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka