°C

Falubaz Gran-Bud przegrywa z Hiszpanami

 

Beniaminek 3 ligi Falubaz Gran-Bud Zielona Góra rozegrał dzisiaj drugi sparing w okresie przygotowawczym do rozgrywek 2019/20. W Opalenicy przegrał z zespołem z Hiszpanii wystepujących pod szyldem AFE 1-3.

Wynik meczu ustalony został już w I połowie – Hiszpanie prowadzili już 2-1, potem gola z karnego strzelił dla Falubazu Okińczyc, ale jeszcze przed przerwą Hiszpanie zdobyli trzecią bramkę. Trener Falubazu Andrzej Sawicki po meczu opisał nam przebieg meczu – stwierdził, że jest zadowolony z dzisiejszego spotkania:

 

Dodajmy jeszcze, że dziś w Zielonej Górze był Łukasz Garguła, którego chciałby zatrudnić Falubaz. Doświadczony zawodnik rozmawiał z działaczami i trenerem Sawickim, ale na razie nie ma porozumienia i tym samym kontraktu. Garguła powiedział Radiu Zielona Góra krótko: „Do czegokolwiek jest jeszcze daleko”. Obie strony dały sobie czas do przyszłego tygodnia i wtedy ewentualnie zapadną wiążące decyzje.

Kolejny mecz sparingowy Falubazu Gran-Bud już w sobotę – z TS Masterchemem Przylep na stadionie przy Sulechowskiej w Zielonej Górze.


REKLAMA

 


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj na FacebookuPolub naszą stronę na Facebooku