°C

Zawrócimy na alei Konstytucji 3 Maja!

fot. J.Życzkowski
 

Będą kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z przebudową skrzyżowania dróg Wrocławskiej i Sienkiewicza.  Na miejscu powstanie nowe rondo.

Od wczoraj kierowcy poruszający się w tym rejonie, muszą jechać objazdami.  Dodatkowo wprowadzono zakaz zawracania na al. Konstytucji 3 maja. 

Jak dowiedzieliśmy się w magistracie, od dziś albo od jutra jednak będzie można zawrócić na alei Konstytucji 3 Maja. Urzędnicy przyznali, że w związku ze zmniejszonym ruchem wakacyjnym na drogach zamknięcie przejazdu nie będzie potrzebne.  

– Założenia organizacji ruchu będą podobne przez cały czas remontu – mówi Krzysztof Staniszewski z departamentu zarządzania drogami w urzędzie miasta:

Urzędnicy wskazują, że jeżeli wystąpią poważniejsze utrudnienia na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego – zakaz zawracania na al. Konstytucji 3 Maja powróci.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka