°C

Zawrócimy na alei Konstytucji 3 Maja!

fot. J.Życzkowski

Będą kolejne zmiany w organizacji ruchu w związku z przebudową skrzyżowania dróg Wrocławskiej i Sienkiewicza.  Na miejscu powstanie nowe rondo.

Od wczoraj kierowcy poruszający się w tym rejonie, muszą jechać objazdami.  Dodatkowo wprowadzono zakaz zawracania na al. Konstytucji 3 maja. 

Jak dowiedzieliśmy się w magistracie, od dziś albo od jutra jednak będzie można zawrócić na alei Konstytucji 3 Maja. Urzędnicy przyznali, że w związku ze zmniejszonym ruchem wakacyjnym na drogach zamknięcie przejazdu nie będzie potrzebne.  

– Założenia organizacji ruchu będą podobne przez cały czas remontu – mówi Krzysztof Staniszewski z departamentu zarządzania drogami w urzędzie miasta:

Urzędnicy wskazują, że jeżeli wystąpią poważniejsze utrudnienia na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego – zakaz zawracania na al. Konstytucji 3 Maja powróci.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.