°C

Wakacyjne oferty pracy OHP

Fot. A. Steciąg

Zbiór i sprzedaż owoców sezonowych, pakowanie towarów, a także praca w charakterze kelnera, baristy lub telemarketera - takie zadania mogą wykonywać osoby, które skorzystają z wakacyjnych ofert pracy OHP.

Zainteresowanie jest bardzo duże, bo do tej pory zgłosiło się w tej sprawie już prawie 700 osób.

Wioletta Skotnicka z lubuskiej komendy Ochotniczych Hufców Pracy podkreśla, że większość z nich nie miała problemu ze znalezieniem zatrudnienia, bo pracodawcy już od maja szukali ludzi do prac sezonowych:

 

Wioletta Skotnicka zaznacza, że osoby, które szukają jeszcze pracy na wakacje, mogą zgłosić się do komendy wojewódzkiej OHP, bo wciąż jest wiele ofert pracy sezonowej.

– Jest jeszcze sporo czasu, aby zarobić w tym czasie trochę pieniędzy – dodaje:

 

Dodajmy, że wszystkie informacje dotyczące ofert pracy sezonowej można znaleźć na stronie internetowej lubuskiej komendy Ochotniczych Hufców Pracy: www.lubuska.ohp.pl

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.