°C

Wakacyjne oferty pracy OHP

Fot. A. Steciąg
 

Zbiór i sprzedaż owoców sezonowych, pakowanie towarów, a także praca w charakterze kelnera, baristy lub telemarketera - takie zadania mogą wykonywać osoby, które skorzystają z wakacyjnych ofert pracy OHP.

Zainteresowanie jest bardzo duże, bo do tej pory zgłosiło się w tej sprawie już prawie 700 osób.

Wioletta Skotnicka z lubuskiej komendy Ochotniczych Hufców Pracy podkreśla, że większość z nich nie miała problemu ze znalezieniem zatrudnienia, bo pracodawcy już od maja szukali ludzi do prac sezonowych:

 

Wioletta Skotnicka zaznacza, że osoby, które szukają jeszcze pracy na wakacje, mogą zgłosić się do komendy wojewódzkiej OHP, bo wciąż jest wiele ofert pracy sezonowej.

– Jest jeszcze sporo czasu, aby zarobić w tym czasie trochę pieniędzy – dodaje:

 

Dodajmy, że wszystkie informacje dotyczące ofert pracy sezonowej można znaleźć na stronie internetowej lubuskiej komendy Ochotniczych Hufców Pracy: www.lubuska.ohp.pl

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku