°C

Poznaj miasto z przewodnikiem

fot. M. Czechowska
 

Słynni z Zielonej Góry i związani z naszym miastem - to temat spaceru, jaki kilkadziesiąt osób odbyło dzisiaj po Zielonej Górze.

 W ramach cyklu „Nie nudzę się latem” przewodnik Jan Czachor poprowadził uczestników śladami sławnych m.in. malarzy, żużlowców, kabareciarzy czy aktorów:

Bezpłatne wycieczki po Zielonej Górze są częścią Lata Muz Wszelakich. Realizuje je Lubuskie Stowarzyszenie Przewodników Turystycznych. Spotkania odbywają się w środy. Uczestnicy wyruszają z placu Bohaterów.

Za tydzień tematem będą skarby przyrodnicze Zielonej Góry. W planie jeszcze zabytki sakralne miasta, spacer szlakiem Bachusików czy Zielona Góra od strony przemysłowej. Będzie też spacer w porze wieczornej.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka