°C

Bezpieczny Maluch już jutro w Zielonej Górze

fot. bezpiecznymaluch.pl

Jak udzielać pierwszej pomocy maluchowi, jak udzielić pomocy kobietom będącym w ciąży, a także jak prawidłowo zamontować w aucie fotelik dla dziecka. Tego dowiemy się podczas jutrzejszych warsztatów realizowanych w ramach kampanii Bezpieczny Maluch.

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Jacek Rąbiński, edukator biorący udział w kampanii Bezpieczny Maluch podkreśla, że kwestie bezpieczeństwa przyszłej mamy i jej dziecka powinny stać zawsze na pierwszym miejscu:

Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat „Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

Początek warsztatów w MOPS przy ul. Długiej 13, o godz. 17.00.

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.