°C

Bezpieczny Maluch już jutro w Zielonej Górze

fot. bezpiecznymaluch.pl
 

Jak udzielać pierwszej pomocy maluchowi, jak udzielić pomocy kobietom będącym w ciąży, a także jak prawidłowo zamontować w aucie fotelik dla dziecka. Tego dowiemy się podczas jutrzejszych warsztatów realizowanych w ramach kampanii Bezpieczny Maluch.

Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka. Jacek Rąbiński, edukator biorący udział w kampanii Bezpieczny Maluch podkreśla, że kwestie bezpieczeństwa przyszłej mamy i jej dziecka powinny stać zawsze na pierwszym miejscu:

Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z ekspertem, który poprowadzi autorski warsztat „Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

Początek warsztatów w MOPS przy ul. Długiej 13, o godz. 17.00.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka