°C

O kulinariach i tradycji w muzeum w Ochli

fot. Daniel Sawicki

Wspaniałe potrawy, znakomici muzycy oraz zespoły taneczne – na to wszystko zapraszają organizatorzy wydarzenia „Dobre, smaczne, bo lubuskie” w Muzeum Etnograficznym w  Ochli.

Jak wypieka się chleb, jak zrobić dobre ciasto na pierogi, czy w końcu jak przygotować dobrą dziczyznę. Tego wszystkiego dowiemy się podczas imprezy, która rozpocznie się w niedziele o godz. 11.00. – Na scenie zaprezentują się zespoły z Kazachstanu, Litwy, Ukrainy, Rumunii, Słowacji, Serbii i z Polski – zapowiada Damian Danak ze skansenu w Ochli:

Imprezie będzie towarzyszył tradycyjny festiwal „Oblicza tradycji”, w ramach którego, nie zabraknie konkursu solistów „Śpiewacy w Ochli”. Pojawi się też nowy konkurs pod nazwą „Muzycy w Ochli”. Wydarzenie potrwa do godz. 17.00.

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.