°C

Prokuratorzy badają sprawę wybuchu gazu. Lokatorki poszukiwane

Fot. Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze
 

Mimo że od zdarzenia minęło już kilkanaście godzin to nie wiadomo gdzie znajduje się lokatorka zajmująca mieszkanie, w którym doszło do wybuchu. Już wczoraj do akcji wkroczyła policja, która zabezpieczała ślady, które mogą posłużyć jako dowody w sprawie. Dziś do akcji wkracza prokuratura.

Andrzej Stefanowski, prokurator prokuratury okręgowej w Zielonej Górze podkreśla, że sprawa wybuchu formalnie nie znajduje się jeszcze w prokuraturze:

Działania prokuratury mają potwierdzić bądź wykluczyć czy do wybuchu doszło na skutek przypadku czy działania z premedytacją:

– Policjanci i strażnicy miejscy zabezpieczyli mieszkania przed wejściem do nich niepożądanych osób – powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska, z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze:

 

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka