°C

Prokuratorzy badają sprawę wybuchu gazu. Lokatorki poszukiwane

Fot. Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze

Mimo że od zdarzenia minęło już kilkanaście godzin to nie wiadomo gdzie znajduje się lokatorka zajmująca mieszkanie, w którym doszło do wybuchu. Już wczoraj do akcji wkroczyła policja, która zabezpieczała ślady, które mogą posłużyć jako dowody w sprawie. Dziś do akcji wkracza prokuratura.

Andrzej Stefanowski, prokurator prokuratury okręgowej w Zielonej Górze podkreśla, że sprawa wybuchu formalnie nie znajduje się jeszcze w prokuraturze:

Działania prokuratury mają potwierdzić bądź wykluczyć czy do wybuchu doszło na skutek przypadku czy działania z premedytacją:

– Policjanci i strażnicy miejscy zabezpieczyli mieszkania przed wejściem do nich niepożądanych osób – powiedziała podinsp. Małgorzata Stanisławska, z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze:

 

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.