°C

Moc Kultury [4.07]

fot. M. Czechowska

Kolejny dzień w wakacyjnym grafiku to wielkie eksperymenty w ramach Letniej Czytelni Norwida. Warsztaty zaczną się o 11.00 w oddziale dla dzieci. Trzeba było się zapisać, dlatego sprawdźcie, czy są jeszcze miejsca.

Z kolei wieczorem w cyklu „Znani na wesoło i nieco poważniej” w ramach Lata Muz Wszelakich, koncert Dzianiego z zespołem i tancerkami. Impreza od 20.00 w zielonogórskim Amfiteatrze. Natomiast jutro przed południem spektakl dla dzieci – będzie to Pchła Szachrajka, a wieczorem, o 20.00 w Piekarni Cichej Kobiety koncert zespołu Hard Times.

Galeria Pro Arte prezentuje wystawę malarstwa Mirosława Białego.

Z kolei Muzeum Ziemi Lubuskiej upamiętniło sto lat polskiej policji. Ekspozycja będzie czynna do września.

W kinowym repertuarze na przykład Anna”, „Teraz ja kłamię”, „Oszustki” oraz „Aladyn”.

I jeszcze propozycja weekendowa. W niedzielę w skansenie w Ochli „Dobre, smaczne bo lubuskie”. Kulinarny pejzaż regionu lubuskiego spotka się z międzynarodowym folklorem. To wszystko za sprawą rozpoczynającego się w Ochli festiwalu „Oblicza tradycji.”

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka