°C

Moc Kultury [4.07]

fot. M. Czechowska

Kolejny dzień w wakacyjnym grafiku to wielkie eksperymenty w ramach Letniej Czytelni Norwida. Warsztaty zaczną się o 11.00 w oddziale dla dzieci. Trzeba było się zapisać, dlatego sprawdźcie, czy są jeszcze miejsca.

Z kolei wieczorem w cyklu „Znani na wesoło i nieco poważniej” w ramach Lata Muz Wszelakich, koncert Dzianiego z zespołem i tancerkami. Impreza od 20.00 w zielonogórskim Amfiteatrze. Natomiast jutro przed południem spektakl dla dzieci – będzie to Pchła Szachrajka, a wieczorem, o 20.00 w Piekarni Cichej Kobiety koncert zespołu Hard Times.

Galeria Pro Arte prezentuje wystawę malarstwa Mirosława Białego.

Z kolei Muzeum Ziemi Lubuskiej upamiętniło sto lat polskiej policji. Ekspozycja będzie czynna do września.

W kinowym repertuarze na przykład Anna”, „Teraz ja kłamię”, „Oszustki” oraz „Aladyn”.

I jeszcze propozycja weekendowa. W niedzielę w skansenie w Ochli „Dobre, smaczne bo lubuskie”. Kulinarny pejzaż regionu lubuskiego spotka się z międzynarodowym folklorem. To wszystko za sprawą rozpoczynającego się w Ochli festiwalu „Oblicza tradycji.”

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.