°C

Student UZ na Uniwersjadzie w Neapolu

fot. archiwum AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
 

Przedstawiciel Uniwersytetu Zielonogórskiego na Uniwersjadzie w Neapolu. Reprezentant uczelni jest w liczącej prawie 120 zawodników, polskiej ekipie.

Grzegorz Długosz to student III roku bezpieczeństwa narodowego na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Na co dzień jest zawodnikiem ZKS Gwardia Zielona Góra.

W tym roku Grzegorz Długosz zdobył 4 medale na Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w kwietniu, w Bydgoszczy – 3 złote (pistolet dowolny w klasyfikacji generalnej; pistolet pneumatyczny w klasyfikacji generalnej i klasyfikacji uniwersytetów) i 1 srebrny w klasyfikacji generalnej – pistolet szybkostrzelny.

Polscy strzelcy będą rywalizować na Uniwersjadzie w dniach 4-9 lipca na obiektach sportowych w Neapolu i Durazzano. Dzisiaj w Neapolu odbędzie się uroczyste otwarcie XXX letniej Uniwersjady.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku