°C

Student UZ na Uniwersjadzie w Neapolu

fot. archiwum AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego

Przedstawiciel Uniwersytetu Zielonogórskiego na Uniwersjadzie w Neapolu. Reprezentant uczelni jest w liczącej prawie 120 zawodników, polskiej ekipie.

Grzegorz Długosz to student III roku bezpieczeństwa narodowego na Wydziale Ekonomii i Zarządzania. Na co dzień jest zawodnikiem ZKS Gwardia Zielona Góra.

W tym roku Grzegorz Długosz zdobył 4 medale na Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w kwietniu, w Bydgoszczy – 3 złote (pistolet dowolny w klasyfikacji generalnej; pistolet pneumatyczny w klasyfikacji generalnej i klasyfikacji uniwersytetów) i 1 srebrny w klasyfikacji generalnej – pistolet szybkostrzelny.

Polscy strzelcy będą rywalizować na Uniwersjadzie w dniach 4-9 lipca na obiektach sportowych w Neapolu i Durazzano. Dzisiaj w Neapolu odbędzie się uroczyste otwarcie XXX letniej Uniwersjady.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.