°C

Piotr Natkański wierzy w wypowiedź szefa lubuskiej PO na temat programu Rodzina 500+

Piotr Natkański
 

Około miliona wniosków wpłynęło już o przyznanie świadczenia z rządowego programu Rodzina 500 Plus i "Dobry Start". Od 1 lipca świadczenie z rządowego programu Rodzina 500 Plus przysługuje na wszystkie dzieci, bez względu na dochody rodziny. Po rozszerzeniu programu będzie mogło skorzystać z niego 6 milionów 800 tysięcy dzieci. Wcześniej korzystało ponad 3 miliony 600 tysięcy dzieci. Tymczasem gorzowski radny Prawa i Sprawiedliwości Sebastian Pieńkowski w liście otwartym wystosowanym do szefa lubuskiej Platformy Obywatelskiej Waldemara Sługockiego zarzucił mu, że porównał publicznie program Rodzina 500 Plus do łapówki dawanej przez państwo polskim rodzinom.

Taka wypowiedź miała paść po spektaklu „Moralność Pani Dulskiej” w gorzowskim teatrze.     

                   Waldemar Sługocki jest zaskoczony zarzutami i nie zgadza się z taką oceną jego wypowiedzi.  „Ktoś tu kłamie” komentował w Rozmowie Punkt 9  działacz PiS Piotr Natkański:

Jednak zdaniem Piotra Natkańskiego  bardzo prawdopodobne jest, że takie słowa padły,  ponieważ PO od początku jest nastawiona do programu niechętnie:

                   Waldemar Sługocki odpowiedział na zarzuty Sebastiana Pieńkowskiego w liście otwartym, który można przeczytać w całości na stronie internetowej www.zachod.pl.

A cała rozmowa z Piotrem Natkańskim tutaj

 

 

 

 

 

REKLAMA

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku