°C

Moc kultury [2.07]

fot. Bartosz Schaefer

Dzisiaj kolejne spotkania w ramach Letniej Czytelni Norwida. Sprawdźcie, czy są jeszcze miejsca na programowanie z Photonem i bajkowe warsztaty mydlarskie – oba zaczynają się o 11.00.  O tej samej porze w filii numer 3 przy ul. Kokosowej spotkanie pod hasłem  „Czytamy dzieciom”. W programie: wiersze, bajki, legendy, opowiadania oraz prace plastyczne.

Natomiast miłośnicy fotografii portretowej i nie tylko, mogą oglądać w holu budynku głównego biblioteki Norwida doroczną wystawę fotografii Lubuskiego Stowarzyszenia Fotografów Portretowych PORTRETOWNIA.

W Muzeum Ziemi Lubuskiej czeka ekspozycja pokazująca sto lat polskiej policji. Na wystawie zgromadzono m.in. repliki przedwojennych mundurów, broń, a także przedwojenne kodeksy karne i wiele fotografii.

W kinowym repertuarze na dzisiaj, na przykład: „Agent kot”, „Anna”, „Teraz ja kłamię”, „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz „Aladyn”, i „Oszustki”.

Warto zaplanować sobie także jutrzejsze przedpołudnie, bo startuje Lato Muz Wszelakich. Od 11.00 do 13.00 – wycieczka po mieście z przewodnikiem. Tematem spaceru będzie architektura miejska oczami inżyniera – budowlańca. Zbiórka chętnych na Placu Bohaterów.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka