°C

Policja apeluje: bądźmy rozważni nad wodą

fot. policja

Zielonogórscy policjanci przez cały okres wakacji będą aktywnie dbać o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, patrolując kąpieliska oraz kontrolując miejsca wypoczynku. Wakacyjne spotkania z policjantami to także okazja do nauki i przypomnienia o zasadach bezpieczeństwa.

Podczas fali upałów wiele osób będzie chciało się ochłodzić, korzystając z okolicznych kąpielisk. Dlatego policjanci apelują: bądźmy rozsądni nad wodą i kąpmy się w bezpiecznych miejscach. Podinsp. Małgorzata Stanisławska z Zespołu Prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przypomina, że własne bezpieczeństwo nad wodą jest najważniejsze:

Stanisławska przypomina też o umiarze podczas przebywania na słońcu. Pomimo że pogoda sprzyja plażowaniu, dbajmy o to, żeby nie dostać udaru i chrońmy nasze dzieci przed przegrzaniem.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.