°C

OOM – lubuscy tenisiści nie wspięli się w turniejowych drabinkach

uks dwójka

W Zielonej Górze rozpoczął się turniej tenisowy Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W imprezie startują zawodnicy do lat 16. Zawody potrwają do niedzieli 23 czerwca.

Nasze województwo w turnieju głównym reprezentował tylko jeden zawodnik. Szkoleniowcem reprezentacji województwa lubuskiego jest Renata Skrzypczyńska:

Niestety, tenisiście UKS Dwójka Zielona Góra nie udało sie zrealizować marzeń i awansować do kolejnych gier, gdyż przegrał w pierwszej rundzie turnieju głównego z Filipem Łukowskim z UKS Timing Warszawa 7:6, 0:6 i 3:6. W eliminacjach do turnieju głównego odpadł Kacper Zych (Klub Tenisowy Żary) po pzregranym spotkaniu z Adamem Marcinkowskim z Poznania 3:6 i 2:6.

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.