°C

Nowoczesne centrum przesiadkowe już obsługuje pasażerów

 

Jest nowoczesne i przyjazne dla pasażerów. Jeszcze pachnie nowością i z powodzeniem obsłuży każdą ilość osób. Nowe centrum przesiadkowe przy ul. Gen. Bema zostało uruchomione dziś we wczesnych godzinach porannych.

Na ten moment czekano od wielu miesięcy. Wraz z autobusami pojawili się pierwsi pasażerowie. Większość z Zielonej Góry, ale na swoje linie czekali też mieszkańcy okolicznych sołectw. Jak oceniają nowo oddany obiekt?

Barbara Langner, Dyrektorka MZK podkreśla, że dla pracowników zarządzanej przez nią firmy najważniejsze jest zadowolenie pasażerów:

Przypomnijmy, że oprócz nowego centrum przesiadkowego, w mieście pojawiają się nowe zajezdnie z infrastrukturą do ładowania autobusów elektrycznych.

 

 

 


- - - OGŁOSZENIE REDAKCJI - - -


Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści informacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.Skomentuj przez Facebooka

Polub naszą stronę na Facebooku