°C

Nowoczesne centrum przesiadkowe już obsługuje pasażerów

Jest nowoczesne i przyjazne dla pasażerów. Jeszcze pachnie nowością i z powodzeniem obsłuży każdą ilość osób. Nowe centrum przesiadkowe przy ul. Gen. Bema zostało uruchomione dziś we wczesnych godzinach porannych.

Na ten moment czekano od wielu miesięcy. Wraz z autobusami pojawili się pierwsi pasażerowie. Większość z Zielonej Góry, ale na swoje linie czekali też mieszkańcy okolicznych sołectw. Jak oceniają nowo oddany obiekt?

Barbara Langner, Dyrektorka MZK podkreśla, że dla pracowników zarządzanej przez nią firmy najważniejsze jest zadowolenie pasażerów:

Przypomnijmy, że oprócz nowego centrum przesiadkowego, w mieście pojawiają się nowe zajezdnie z infrastrukturą do ładowania autobusów elektrycznych.

 

 

 

Przypominamy, że użytkowników serwisu obowiązują zasady współżycia społecznego oraz tzw. NETykiety a także przepisy polskiego prawa. Rozgłośnia zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy. Rozgłośnia może także, na wniosek uprawnionych organów, przekazać dane identyfikacyjne użytkowników, tj. zarejestrowane adresy e-mail, adresy IP.

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające jakiekolwiek linki nie są publikowane.